Sabtu, 11 April 2015 | 7:57pm
KONTINJEN Olahraga Remaja Malaysia berarak pada perasmian Kejohanan Olahraga Remaja Asia Tenggara di Mini Stadium Majlis Sukan Negara (MSN), Bukit Jalil hari ini.- Bernama

Keputusan Kejohanan Olahraga Remaja ASEAN

KUALA LUMPUR: Berikut keputusan Kejohanan Olahraga Remaja Asia Tenggara (ASEAN) di Stadium Mini Majlis Sukan Negara (MSN), hari ini.

LELAKI

(Lempar Cakera)

EMAS: Athit Malasri (THA) - 50.54 meter (m)

PERAK: Abdul Rahman Lee (MAS) - 46.91m

GANGSA: Jordan Chia Ting Nian (SIN) - 43.99m

(Lompat Jauh)

EMAS: Belibestre Jojerryse (PHI) - 6.93m

PERAK: Andre Anura @ Anuar (MAS) - 6.73m

GANGSA: Wasan Kammak (THA) - 6.68m

(Merejam Lembing)

EMAS: Poramat Matpom (THA) - 54.16m

PERAK: Ng Yong Jie (MAS) - 48.26m

GANGSA: Hendry Hong Wai Lam (MAS) - 41.59m

(110m Lari Berhalangan)

EMAS: Phanuwat Kwanyuen (THA) - 14.29 saat (s)

PERAK: Irwan Saudi (INA) - 14.34s

GANGSA: Marcel Tan Yann Guang (MAS) - 14.46s

800m

EMAS: Asif Rahman Jiyaudeen (MAS) - 1:57.37s

PERAK: Wahyudi Putra (INA) - 1:57.79s

GANGSA: Perapol Kongkaew (THA) - 1:58.78s

(100m)

EMAS: Asnawi Hashim (MAS) - 11.04s

PERAK: Ogas Agfreansa (INA) - 11.06s

GANGSA: Burhan Wardhani (INA) - 11.11s

(4x400m)

EMAS: Thailand - 3:19.29s

PERAK: Malaysia A - 3:21.40s

GANGSA: Vietnam - 3:30.84s

WANITA

(Lompat Tinggi)

EMAS: Krobkaew Taemsri (THA) - 1.65m

PERAK: Nur Shahirah Mohd Osman (MAS) - 1.65m

GANGSA: Pham Thanh Quynh (VIE) - 1.62m

(Merejam Lembing)

EMAS: Lo Thi Van (VIE) - 40.00m

PERAK: Wong Nie Nie (MAS) - 38.89m

GANGSA: Siti Aisyah Nora Haris (MAS) - 34.76m

(Lempar Cakera)

EMAS: Kek Jing Wen (SIN) - 33.60m

PERAK: Nguyen Thi Le Quyen (VIE) - 32.32m

GANGSA: Nur Atiqah Sufiah Md Hanizam (MAS) - 32.06m

(Lompat Jauh)

EMAS: Nor Amy Lieyna Ismail (MAS) - 5.13m

PERAK: Malisha Nurkhmaliah (MAS) - 5.07m

GANGSA: Thilayouth Inthavong (LAO) - 4.87m

(100m Lari Berhalangan)

EMAS: Intan Sarah Zulgafli (MAS) - 14.87s

PERAK: Nor Hazwani Abdul Haris (MAS) -15.11s

GANGSA: Nur Izlyn Zaini (SIN) - 15.12s

(800m)

EMAS: Triyani Pamungkas (INA) - 2:14.46s

PERAK: Hoang Thi Trang (VIE) - 2:15.94s

GANGSA: Pham Thi Thuy Hanh (VIE) - 2:16.40s

(100m)

EMAS: Parichat Charoensuk (THA) - 12.22s

PERAK: Smriti Menon (SIN) - 12.46s

GANGSA: Tran Mai Hanh (VIE) -12:46s

(4x400m)

EMAS: Vietnam - 3:51.30s

PERAK: Thailand - 3:54.75s

GANGSA: Malaysia A - dipinda

- Bernama

Berita Harian X